صفحه اصلی | اخبار | سوالات متداول | ارتباط با ما

رایزنی برای اعزام دانشگاهیان به حج عمره از نیمه دوم اسفند ماه

مدیرکل امور فرهنگی وزارت علوم گفت:‌ در حال رایزنی هستیم تا اولین کاروان‌های دانشگاهی نیمه دوم اسفند ماه به حج عمره اعزام شوند.

جلیل دارا، مدیرکل امور فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر گفت: زمان اعزام دانشگاهیان به حج عمره مفرده هنوز مشخص نیست اما درحال رایزنی هستیم تا از نیمه دوم اسفندماه سال جاری اعزام دانشگاهیان به حج عمره آغاز شود.

وی افزود: خبرهایی مبنی بر این منتشر شده بود که اعزام دانشگاهیان به حج عمره به سال آینده موکول شده است اما ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در حال رايزني است تا اولین کاروان‌های دانشگاهی نیمه دوم اسفندماه به حج عمره اعزام شوند.

دارا خاطرنشان کرد: ۲۵۰ هزار نفر از دانشگاهیان برای سفر به حج عمره ثبت نام کردند که با قرعه‌کشی صورت گرفته ۳۰ هزار دانشگاهی به این سفر معنوی اعزام خواهند شد.

مدیرکل امور فرهنگی وزارت علوم تصریح کرد:‌ از میان این ۳۰ هزار دانشگاهی، ۱۰ هزار دانشجوی پسر، ۱۷ هزار زوج دانشجو و ۳ هزار استاد دانشگاه هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌دانشگاهیان برای سفر به حج عمره می‌توانند ۶۰۰ هزار تومان از بانک ملت وام قرض‌الحسنه دریافت کرده و ۴۰۰ هزار تومان نیز از صندوق رفاه دانشجویی به عنوان وام زیارت دریافت کنند.
انتهای پیام/

 
9 بهمن 1390 0:48 بعدازظهر

ارسال نظر

» لطفا کوتاه و در مورد اين مطلب بنويسيد.