صفحه اصلی | اخبار | سوالات متداول | ارتباط با ما

اعزام دانشگاهیان به مناطق جنگی 33 روزه لبنان/ سفر فرهنگی به مالزی

اعزام دانشگاهیان به مناطق جنگی 33 روزه لبنان/ سفر فرهنگی به مالزی
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از اعزام دانشگاهیان به مناطق جنگی 33 روزه لبنان خبر داد و تاکید کرد که در این سفر یک هفته ای دانشجویان، استادان و کارمندان دانشگاهها پس از ثبت نام و قرعه کشی اعزام می شوند.

غلامرضا خواجه سروی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر اضافه کرد: سفر فرهنگی دانشگاهیان از جمله استادان، دانشجویان و کارکنان متاهل به مناطق جنگ زده 33 روزه لبنان بعد از سال نو صورت می گیرد.

وی به هدف این سفر فرهنگی اشاره کرد و گفت: هدف این است که دانشگاهیان با مقاومت اسلامی در جنوب لبنان آشنا شوند و از منطقه عملیاتی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه بازدید کنند.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم در ادامه تاکید کرد: این سفر کاملاً فرهنگی و زیارتی است و دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان، دیدار با دانشجویان و دانشگاهیان این کشور، بازدید از دانشگاههای لبنان در دستور کار این سفر یک هفته ای قرار دارد.

به گفته خواجه سروی، ثبت نام دانشگاهیان از نيمه دوم فروردین آغاز خواهد شد و پس از برگزاری قرعه کشی از اواخر خردادماه دانشگاهیان به این سفر یک هفته ای خواهند رفت. 

وی همچنین از سفر دانشگاهیان به مالزی خبر داد و اضافه کرد: دانشگاهیان به ویژه دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در سفر دیگری به مالزی اعزام خواهند شد، البته دانشجویان مجرد امکان حضور در این سفر را ندارند.

وی خاطرنشان کرد: اوایل سال 91 هم ثبت نام دانشگاهیان برای سفر فرهنگی به مالزی به منظور آشنایی با دانشگاههای مالزی و میزان توسعه ای که در این کشور رخ داده است.


 
22 اسفند 1390 10:34 صبح

ارسال نظر

» لطفا کوتاه و در مورد اين مطلب بنويسيد.