صفحه اصلی | اخبار | سوالات متداول | ارتباط با ما

جزئیات ثبت نام عمره دانشگاهیان

به گزارش لبیک،محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با رضایتمندی از روند ثبت نام عمره دانشگاهیان گفت: ثبت نام از متقاضیان تشرف به عمره دانشگاهیان در حال انجام است و تا کنون حدود 270 هزار نفر از دانشگاهیان اقدام به ثبت نام در سامانه لبیک نموده اند که از آن میان دانشجویان متاهل با 183 هزار ثبت نام بیشترین سهم متقاضیان عمره را به خود اختصاص داده اند.
زارع با درخواست از حضور متقاضیان سراسر کشور در جلسات قرعه کشی استان ها گفت: قرعه کشی از ثبت نام شدگان تشرف به سرزمین وحی 19 و 20 در سراسر کشور انجام می شود و از میان ثبت نام کنندگان 8400 متاهل،6600 دانشجوی پسر و 2000 استاد راهی سرزمین وحی خواهند شد.همچنین پذیرفته شدگان از 21 آبان ماه باید با مراجعه به سایت لبیک نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود اقدام کنند.
زارع با اشاره به پیگیری های ستاد در خصوص وام عمره گفت:با توجه به پیگیری های ستاد برای اعطای تسهیلات به زائرین دانشجو هنوز پاسخ مثبتی از سوی بانک ها به ستاد عمره اعلام نشده است و این پیگیری ها تا حصول نتیجه ادامه خواهد داشت.
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:پذیرفته شدگان در قرعه کشی باید تا تاریخ 10 آذرماه مبلغ 750 هزار تومان برای افتتاح حساب اولیه به بانک عامل واریز کنند و تا تاریخ اول دی ماه نسبت به تکمیل موجودی خود اقدام کنند.
زارع در خصوص قیمت عمره در سال جاری گفت:سال گذشته مبلغ عمره از ایستگاه پروازی تهران حدود 2 میلیون و 100 هزار تومان بود و در سال جاری ممکن است این رقم افزایش یا کاهش داشته باشد.
گفتنی است طبق تصمیمات اتخاذ شده سازمان حج و زیارت، عمره در سال جاری از 12 روز به 10 روز کاهش یافته است.
 
15 آبان 1392 3:21 بعدازظهر

ارسال نظر

» لطفا کوتاه و در مورد اين مطلب بنويسيد.