صفحه اصلی | اخبار | سوالات متداول | ارتباط با ما

تفاهم نامه همکاری وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی و گردشگري

تفاهم نامه همکاری میان معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به امضا رسید.
در این تفاهم نامه که به امضای دکتر سیدضیا هاشمی معاون فرهنگي و اجتماعي وزير علوم و دکتر بهمن نامور مطلق معاون سازمان میراث فرهنگی رسیده ، توسعه سطح همکاری های متقابل در زمینه های آموزش، پژوهش، تولید، ترویج صنایع دستی و فعالیت های مرتبط با آن در فضای دانشگاهی مورد تاکید قرار گرفته است.
توسعه شناخت، ترغیب و جذب جامعه دانشگاهی به نقش‌آفرینی در حوزه صنایع دستی،‌ غنی‌سازی اوقات فراغت دانشجویان و ترویج و توسعه صنایع دستی در محیط‌های دانشگاهی از جمله اهداف این تفاهم‌نامه است که در شش ماده و 27 بند تنظیم شده است.
همچنين در این تفاهم‌نامه برای معاونت صنایع دستی و معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تعهدات جداگانه‌ای در نظر گرفته شده که از آن جمله می‌توان به حمایت از تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی، همکاری برای برگزاری همایش‌ها، جشنواره‌ها،‌ المپیاد‌ها، نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها، ایجاد تسهیلات برای دسترسی دانشگاهیان به صنایع دستی، حمایت از پایان‌نامه‌ها،‌ تأمین بسته‌های آموزشی و فراهم کردن امکان بازدید دانشجویان از موزه‌ها اشاره کرد.
 
22 مرداد 1393 11:35 صبح

ارسال نظر

» لطفا کوتاه و در مورد اين مطلب بنويسيد.