صفحه اصلی | اخبار | سوالات متداول | ارتباط با ما

ثبت نام بیش از 11 هزار نفر از دانشگاهیان براي سفر مشهد

مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم خبر داد:پايان ثبت نام اوليه سفر مشهد/ ثبت نام بیش از 11 هزار نفر از دانشگاهیان  /قرعه كشي روز شنبه 26/9/90

مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم گفت: پس از اتمام مهلت ثبت نام دانشگاهیان برای اعزام به سفر فرهنگی - زیارتی مشهد مقدس تعداد 11300 نفر ثبت نام کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امور فرهنگی وزارت علوم ، دکتر جلیل دارا با بیان این خبر افزود:به منظور گسترش فضای معنوی دانشگاه ها و تعمیق ارزش های اسلامی معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تصمیم گرفت در کنار سفرهای زیارتی خارج از کشور (عمره مفرده، عتبات عالیات ، سوریه) سفرهای فرهنگی زیارتی داخل کشور را ویژه دانشگاهیان به صورت متمرکز و در قالب گروه‌های خاص در دستور کار قرار دهد.
وی تصریح کرد: ثبت نام از دانشگاهیان (دانشجویان، اساتید و کارکنان به صورت گروهی و خانوادگی و انفرادی ) برای این سفر مقدس به عنوان ثبت نام اولیه از روز یکشنبه مورخ 6/9/1390 همزمان با اول محرم لغایت روز چهارشنبه مورخ 16/9/1390 ا ز طریق سایت ستاد زیارت دفتر امور فرهنگی به نشانی اینترنتی www.zaaer.irصورت گرفت که با توجه به درخواست های مکرردانشگاهیان ، زمان آن تا روزیکشنبه 20/9/90 تمدید شد.
دکتر دارا خاطر نشان کرد: از مجموع11300 نفری که ثبت نام کردند حدود 7200دانشجو، 2500کارمند و 1500 استاد را شامل می شود .

مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم به زمان اعزام دانشگاهیان اشاره کرد و افزود: از اواخر دی ماه تا اواخر اسفند ماه سال جاری این اعزام ها انجام خواهد شدکه در هر دوره اعزام، مدت اقامت 3 شب و با تخفیف 30  درصد انجام خواهد پذیرفت.
وی گفت: قرعه کشی سفر فرهنگی _ زیارتی مشهد مقدس در روز شنبه مورخ 26/9/90 انجام و نتیجه آن  از طریق سایت مذکور و همچنین به وسیله پیامک اطلاع رسانی می گردد.

دکتر دارا اضافه کرد: به دلیل اینکه در برخی از تاریخ ها تعداد متقاضیان بسیار زیاد می باشد لذا در این دوره ، قرعه کشی برای هر تاریخ به صورت جداگانه صورت می گیرد.

 
22 آذر 1390 0:15 بعدازظهر

ارسال نظر

» لطفا کوتاه و در مورد اين مطلب بنويسيد.